Vedení účetnictví

Nabízíme kompletní zpracování a vedení podvojného účetnictví a vedení jednoduchého účetnictví (daňové evidence) a účetnictví neziskových organizací a účetnictví příspěvkových organizací.

Další poskytované služby ve vedení účetnictví

Dále provádíme přechod z jednoduchého účetnictví (daňové evidence) na podvojné účetnictví, zpětně provádíme rekonstrukci účetnictví, v oblasti mezinárodních vztahů zpracováváme mezinárodní reporting (výkazy v anglickém a německém jazyce)  a konsolidace mezinárodních, ale i tuzemských, účetních závěrek.

V neposlední řadě provádíme a pracováváme měsíční či čtvrtletní závěrky v jakýchkoliv termínech.

Komfort a individuálnost je součástí vedení účetnictví

Hlavním úkolem naší firmy MF- Servis je individuální přístup ke každému klientovi, k potřebám a požadavkům jeho firmy. S tím souvisí i to, že naším důležitým cílem ve vedení účetnictví je komfort klienta a splnění očekávání.

Naše práce je odváděna spolehlivě, zcela diskrétně a kvalitně!

Kontaktní formulář

Účetnictví vedené odborníky

Vedení účetnictví je zpracováno kvalifikovanými pracovníky s bohatými zkušenostmi z oblasti účetnictví, daní a servisních služeb a je podloženo kontrolními mechanismy, které výskyt chyb eliminují na minimum.

Vedení účetnictví dle zákonných norem

Veškerá naše práce Účetnictví Praha 6 je prováděna dle platných zákonných norem. Určujícím kritériem je Zákon o účetnictví, jehož aktualizace pravidelně sledujeme a dle nějž se řídíme ve vedení a zpracování účetnictví a veškeré naší činnosti.

Za chyby ve vedení účetnictví ručíme samozřejmě my!

Za veškeré možné vzniklé nedostatky při vedení a zpracování účetnictví zodpovídáme. Jsme pojištěni k odpovědnosti za finanční škodu vzniklou zákazníkovi v souvislosti s naší činností do výše 2 mil. Kč. Avšak během naší dlouholeté činnosti, jsme nikdy neřešili se zákazníkem žádnou pojistnou událost - odpovědnost za škodu.

Rychlé a přehledné vedení účetnictví

Při vedení účetnictví je naším základním cílem rychlost zpracování účetnictví a také jeho přehlednost. Jedna z funkcí účetnictví je průkaznost firmy, proto je důležité zpracovat ho během krátké doby, pravdivě, úplně, pečlivě a čitelně. Aby byla všechna kritéria splněna a klient nebyl zatěžován, jsou naše podmínky ve vedení účetnictví nastaveny ve smyslu maximální spolupráce a přizpůsobivosti.

Účetní a daňové poradenství


Naše firma nabízí řešení složitých účetních případů, dokáže posoudit účetní transakce a najít nejoptimálnější východisko, stejně tak jako poradit při běžném vedení účetnictví. Radíme v oblasti daňové, zejména s případy souvisejícími s platností daňových zákonů. Součástí daňového poradenství je i podání daňového přiznání ke všem typům daní, odložení daňové povinnosti nebo daňová optimalizace.

Zastupování účetních jednotek


Nedílnou součástí našich služeb je možnost zastoupení klienta na finančním úřadě, zdravotní pojišťovně, správě sociálního zabezpečení či jinde
. Klient nemusí být do vedení účetnictví nijak zainteresován, my za něj převezmeme veškerou odpovědnost.

Další služby, které vám v rámci našich služeb Účetnictví Praha 6 nabízíme:

  • sledování termínů - upozorňování klientů na splatnost záloh a doplatků daní, vč. zpracování příkazů
  • podklady pro bankovní a jiné úvěry, leasingové smlouvy apod.
  • zpracování statistických výkazů
  • vypracování interních směrnic klientů
  • zasílání výstupů a sestav dle požadavků klienta elektronickou poštou

Kontaktní formulář

Chcete více informací o vedení účetnictví?

Pokud potřebujete jakékoliv informace ohledně vedení jednoduchého účetnictví či vedení podvojného účetnictví, využijte náš kontaktní formulář a my vám rádi vaše dotazy co nejdříve zodpovíme.

Z našeho doporučení:

Využijte optimalizace pro vyhledávače

Provádíme optimalizaci pro vyhledávače. Využijte ji i vy. Posune vás na přední příčky ve vyhledávačích, a tak se k vám dostane více uživatelů. Chcete, aby váš web navštěvovalo více uživatelů, tj. potenciálních zákazníků? SEO optimalizace je to pravé!

Vyberte si montérky

www.brudra.cz, jedině zde si vybere montérky opravdu každý, tak neváhejte a navštivte náš web. My jsme pro Vás číslo jedna.

Volvo jedině pro Vás

Hledáte servis se značkou Volvo, ale bohužel ve Vašem městě žádný takový není? Tak vyzkoušejte nás, AUTO-STAIGER.