Daňový servis

Nabízíme kompletní služby na vysoké úrovni ve všech důležitých oblastech od vedení účetnictví, přes audit, ekonomické poradenství a daňový servis.

Náš komplexní přístup týkající se daňového servisu tak umožňuje klientům rychle nahlédnout a následně snadno zhodnotit výsledky jejich podnikání a to v pravidelných intervalech. Věrný odraz ziskovosti dané ekonomické aktivity pak umožňuje optimální daňové plnění.

Daňový servis od odborníků

Daňový servis poskytujeme na základě našich dlouholetých profesních zkušeností na poli Účetnictví Praha 6, daní a servisu a ve spolupráci s kvalifikovanými externími daňovými poradci zabývající se daňovým servisem.

Cílem daňového servisu je daňově optimalizovat

U účetní a daňové agendy klademe především důraz na rychlost zpracování a přehlednost výsledných dat. Obojí je klíčovým předpokladem pro pravidelnou a snadnou orientaci a kontrolu ziskovosti dané ekonomické aktivity a následně také možnosti výhodné daňové optimalizace.

Kontaktní formulář

Daňový servis poskytujeme u následujících daní:

  • daň z příjmů právnických i fyzických osob
  • daň z přidané hodnoty (DPH)
  • daň silniční
  • vyúčtování daně ze závislé činnosti
  • vyúčtování srážkové daně
  • ostatní daně
  • všechny typy daňových přiznánání (řádné,opravné,dodatečné)

Daňové zákony a právní servis

Informace podáváme v rámci našeho daňového servisu s dostatečným předstihem, což umožňuje nejen včasné plnění, ale i dostatek času pro konzultace a případné právní rozbory souvisejících daňových zákonů.

Diskrétnost je naší devizou daňového servisu

Zakládáme si na naprosté diskrétnosti vůči klientům našeho daňového servisu. Velkou váhu přikládáme také komunikaci, která je bezesporu důležitou komponentou korektní a bezproblémové daňové spolupráce.

Kontaktní formulář

Ceník jednotlivých služeb daňového servisu

Zpracování daňových přiznání Cena /informační/
DPH měsíční, čtvrtletní 500 Kč
Silniční daň do 5 vozidel 500 Kč za každé další vozidlo 100 Kč
DPFO 1.000 - 3.000 Kč
DPPO 2.000 - 5.000 Kč
Daň z převodu nemovitosti 2.000 Kč
Daň darovací, dědická 2.000 Kč
Vyúčtování daně ze ZČ 2.000 Kč
Prohlášení o nezdanitelných částkách 2.000 Kč
Servis na finančních úřadech 400 Kč
Ceny za odklad DP xxx

Daňový servis je pro naše stálé klienty, kterým zpracováváme účetnictví, zdarma!!

Sledujeme za vás daňový kalendář

Informování o důležitých termínech a povinnostech souvisejících s daňovou problematikou je samozřejmostí. V kompletním daňovém servisu za vás hlídáme daňový kalendář a relevantní informace zasíláme našim klientům prostřednictvím e-mailu.

Kontaktní formulář

Chcete více informací o daňovém servisu?

Pokud potřebujete jakékoliv informace ohledně našich služeb, využijte náš kontaktní formulář a my vám rádi vaše dotazy co nejdříve zodpovíme.
 

 

Viděli jsme:

Průběžná údržba a čištění odpadů

Čištění opdadů je dobré nezanedbat. V-servis vám nabízí průběžnou kontrolu a údržbu odpadů a kanalizací, aby vás jejich stav nikdy nepřekvapil. Více informací na www.vservis.cz. Pojďte do toho právě s námi.

Veškeré potřeby pro psy

Sháníte krmivo, pamlsky či jiné potřeby pro psy a nevíte, kde jej sehnat? www.happyzoo.cz, tento web je tu přímo pro vás, tak neváhejte a nakupujte.

Kvalitní bytový textil

Chystáte se svůj domov vybavit novou moderní stínící technikou či bytovým textilem? Tak nás navštivte na www.kstyl.cz a vyberte si ze široké nabídky, žaluzií, rolet, záclon, závěsů, japonských posuvných stěn a mnoho dalšího.